Łukasz KONIECZNY

Bas, urodzony w Łodzi. Absolwent Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Brał udział w wielu kursach mistrzowskich takich pedagogów i śpiewaków jak Prof. Christian Elßner, Deborah Polaski, David Syrus, Jane Henschel, Linda Watson, Franz Grundheber. Kursy aktorskie w Międzynarodowej Szkole Filmowej „IFS“ w Kolonii uzupełniły przygotowanie sceniczne śpiewaka.

CZYTAJ WIĘCEJ

DARIUSZ MACHEJ  

Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie śpiewu prof. Włodzimierza Zalewskiego. Sztukę wokalną doskonalił na kursach mistrzowskich u prof. Ryszarda Karczykowskiego i Williama Mateuzziego. W 1997 roku zadebiutował w roli Don Magnifica w Kopciuszku Rossiniego w Warszawskiej Operze Kameralnej. Artysta współpracuje z: Teatrem Wielkim-Operą Narodową, Operą Bałtycką, Operą Krakowską, Teatrem Wielkim w Łodzi i Operą Wrocławską.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wojciech ŚMIŁEK

Osiada na stale we Francji i rozpoczyna kariere zawodowa w operze w roku 1992 po wygraniu przez niego 1nagrody w miedzynarodowym konkursie wokalnym im. V.Bellini w Catania na Sycylii. 
Wystepuje na scenach operowych Francji i Europy w rozleglym repertuarze wspolpracujac z tak znakomitymi dyrygentami jak ; Bruno Campanella,Fabio Luisi,Michel Plasson,Marcello Viotti, Pinchas Steinberg, Daniel Oren, Vladimir Yurovski,Andrij Yurkievich ,Alberto Zedda, Emmanuel Villaume, Paolo Arrivabene,Evelino Pido.

CZYTAJ WIĘCEJ